Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Як оформити замовлення

01

Дзвінок в компанію

Якщо у Вас залишилися питання — зателефонуйте нам. Наші менеджери проконсультують Вас з усіх питань і при необхідності зроблять більш коректний розрахунок телефоном. Або скористайтеся формою для запису на замір — наш замірник зробить презентацію у Вас вдома під час обміру віконного або дверного отвору.

02

Замір

Замір виконується за попередньою домовленістю в робочі години, в максимально зручний для Вас час. Замовник зобов'язується надати доступ замірнику до прорізу для виміру вікна.

03

Оформлення договору

Оформлення договору можливе у Вас вдома під час виміру, або в офісі компанії. Договір оформляється у двох примірниках і підтверджується печаткою виконавця.

04

Попередня оплата

На момент підписання договору потрібно внести передоплату, що становить 80% від загальної суми договору. Можливі варіанти оплати — готівка, на карту Приват Банку або на розрахунковий рахунок компанії.

05

Виготовлення замовлення

Після внесення передоплати замовлення передається в роботу. Коригування в замовленні можливі тільки протягом 12 годин після підписання договору. Термін виготовлення замовлення уточнюйте у менеджера, оскільки термін виготовлення залежить від сезону і завантаження виробництва.

06

Монтажні роботи

Остаточна дата монтажу вказується на момент підписання договору. Можливо виготовлення замовлення раніше зазначеного терміну. За фактом готовності замовлення ми обов'язково зв'яжемося з Вами для попереднього обговорення дати та часу виконання робіт.

07

Приймання роботи

Після закінчення монтажу, замовник або його довірена особа, обов'язково повинні прийняти роботу і підписати акт виконаних робіт. З моменту підписання акта починається гарантійний термін. Якщо на Ваш погляд є дефекти — обов'язково вкажіть про них в акті, щоб ми могли своєчасно їх перевірити та виправити.

08

Остаточний розрахунок

Після завершення монтажу та підписання акту виконаних робіт, оплачується залишок за замовлення. Поки залишок не сплачено — замовлення вважається власністю виконавця.

09

Гарантія

Термін гарантії 5 років. Гарантія надається на конструкцію і на роботи по монтажу. Гарантія — це безкоштовне усунення виявлених дефектів, пов'язаних з матеріалами та елементами (склопакети, профілі, гумове ущільнення, механічні та зварні з'єднання) і належна працездатність стулок і фурнітури.

10

Післягарантійне обслуговування

Після закінчення строку гарантії — Ви можете скористатися послугами нашого інженера на платній основі.

Це легко і просто

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.