Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Теплі вікна Rehau
з компенсацією до 35%
від ЄБРР

Програма IQ energy – компенсація кредитів для придбання
енергоефективних матеріалів та робіт з їх монтажу

IQ energy 2019

Програма IQ energy це Фінансовий Інструмент для сприяння удосконаленням у сфері енергоефективності в житловому секторі України відповідно до європейських стандартів. Програму було розроблено Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.
Переваги програми:
стабільне фінансування – кошти виділяються Європейським банком реконструкції та розвитку;
можливість отримати кредит на велику суму – до 15 тис. євро в еквіваленті (усі кредити надаються виключно у гривнях);
максимальна сума компенсації (гранту) – до 3 тис. євро (надходить в євро на рахунок відкритий у банку);
компенсацію можна отримати не тільки на вартість матеріалів, але і на вартість робіт;
кредит надається у комерційних банках із високим рівнем сервісу.

Умови програми IQ energy 

Сума кредиту:
До 15 тисяч євро у гривневому еквіваленті. Один позичальник може брати необмежену кількість кредитів, якщо їхня загальна сума (відповідно до кредитних договорів) не перевищує максимально дозволену.

Строк кредиту:
Залежить від умов конкретного банку – від 1 до 5 років. Дозволяється погасити достроково після подачі заявки на отримання гранту.

Банки-партнери, в яких можна отримати даний кредит:
Credit Agricole, ОТП банк (ці банки вже вичерпали ліміт на 2018 рік), Райффайзен банк Аваль, Укрсиббанк. Позики в інших банках під компенсацію не підпадають.

Розмір компенсації за кредитами, отриманими з 11.07.2017 року включно:
35 % від суми кредиту, максимум 3 000 євро.

Розмір компенсації за кредитами, отриманим до 10.07.2017 року включно:
15 % від суми кредиту – якщо позичальник реалізував енергоефективні заходи з використанням тільки однієї категорії матеріалів або обладнання. Наприклад, лише встановив вікна.
20 % від суми кредиту – якщо використовувались дві або більше категорії. Наприклад, були встановлені вікна і проведена теплоізоляція зовнішніх стін – деталі.

Вимоги до позичальників для отримання гранту:

1. Бути фізичною особою – громадянином України. Також гранти надаються ОСББ. Фізичні особи – підприємці повинні отримати кредит саме як фізичні особи. Якщо підприємець розрахується за енергоефективні матеріали кредитною карткою, яка була надана йому як ФОП – грант він отримати не зможе. Уточнити чи підпадає конкретний кредит під дану програму можна у відповідному банку-партнері.
2. Мати доступ до житлового об'єкта (квартири або будинку) в якому здійснюється модернізація та надати можливість інженерам IQ energy здійснити перевірку модернізації (якщо така перевірка вимагатиметься). При цьому не обов’язково бути власником цього житла. У т.ч. дозволяється отримати грант навіть для житла на стадії будівництва.
обрати матеріали/обладнання із відповідного Каталогу. На інші матеріали відшкодування не виплатять.
3. Не отримувати гранти на цей же проект за іншими програмами, наприклад Тепла оселя. При цьому дозволяється модернізувати одне і те ж приміщення за кількома програмами, але не можна купувати одні й ті ж матеріали. Наприклад, дозволено купити вікна за програмою Тепла оселя, а котел – за IQ energy. А заборонено – купувати одні й ті самі вікна за обома програмами одночасно.
4. Проект повинен відповідати українському законодавству, будівельним нормам та стандартам. Наприклад, не дозволяється зовнішнє утеплення однієї окремої квартири у багатоквартирному будинку або від’єднання такої квартири від централізованого теплопостачання. Ці заходи можна здійснити лише для усього будинку.
Інша важлива інформація:
Оплачувати матеріали/обладнання потрібно тільки кредитними коштами. Наприклад, якщо по цій програмі позичальник оформив кредитну картку, то він повинен здійснити оплату коштом кредитного ліміту. При оплаті шляхом власних коштів – компенсації не буде. Якщо платіж було здійснено частково з використанням кредитного ліміту – то компенсація буде розрахована на цю частку.

Умови кредитування банків

Райффайзен банк Аваль –
кредитна картка

Детальний огляд кредитних карток Райффайзен банку Аваль, у т.ч. калькулятор та порівняння із конкурентами.

Сума кредиту:
до 50 000 грн – у розмірі трьох заробітних плат позичальника.

Строк:
до 2 років.

Мінімальні вимоги до позичальника:
вік – 23 – 68 років;
працевлаштування – офіційне, а також ФОП та пенсіонери;
мінімальний стаж роботи на нинішньому підприємстві – 6 місяців.

Платежі по кредиту:
процентна ставка – 45 % річних;
абонплата – 15 грн на місяць;
пільговий період по кредиту – до 57 днів.

Укрсиббанк –
кредит готівкою

Детальний огляд кредитів готівкою Укрсиббанку.Сума кредиту:
3 000 – 150 000 грн.


Строк:
до 5 років.

Мінімальні вимоги до позичальника:
вік – 21 – 65 років;
працевлаштування – офіційне, а також ФОП та пенсіонери;
мінімальний стаж роботи на нинішньому підприємстві – 6 місяців;
бути клієнтом Укрсиббанку.

Платежі по кредиту:
процентна ставка – 55 % річних;
страховка – 0.1 % на місяць.

Порядок дій для отримання компенсації (гранту): 

Визначитись із матеріалами та/або обладнанням, яке Ви плануєте купити в кредит – перелік. Потрібно завантажити або роздрукувати сертифікат відповідності товару, який Ви плануєте купити – серійний номер з нього знадобиться на четвертому етапі.
Отримати кредит готівкою або кредитну картку в банку-партнері – онлайн заявка на офіційних сайтах ОТП банку та Райффайзен банку Аваль.
Протягом чотирьох місяців із дати отримання кредиту провести монтаж енергоефективних матеріалів/обладнання. Обов’язково потрібно зробити фотографії до та після монтажу.
Після монтажу обладнання подати заявку на отримання гранту. Максимальний строк для подання заявки – чотири місяці з дати отримання кредиту.
Після цього проводиться верифікація проекту. У 90 % позичальників будуть просто перевірені ті документи, які вони подали на попередньому етапі. Інші 10 % проектів, які будуть обрані шляхом випадкового жеребкування, будуть перевірені інженерами IQ energy з виїздом на місце встановлення матеріалів або обладнання.
Після верифікації позичальник може у будь-який момент погасити кредит, отриманий у банківській установі. Це дозволяється зробити вже після подачі заявки на отримання гранту на четвертому етапі, але у випадку помилок нову заявку після погашення кредиту Ви подати не зможете.
Протягом 5 тижнів від дати верифікації позичальник отримає грант (компенсацію) на поточний рахунок в євро, відкритий у банку, який надав кредит. Цими коштами можна розпоряджатись на власний розсуд.

Інформація з джерела  

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.