Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Вікна REHAU GENEO

для котеджу та панорамних вікон

від 3 123 грн за кв.м.

інноваційний посилений профіль


— теплий монтаж на всі 100%
— професійні монтажники
— монтаж проводиться згідно з ДСТУ
— гарантія на всі види робітвід 2 508 грн за кв.м.

широка рама + широка стулка + три контури ущільнення

— надійний захист від протягів
— високий показник енергоефективності
— при виготовленні габаритних
конструкцій профіль армується


від 2 942 грн за кв.м.

максимально теплий профіль, немає аналогів у світі

— різні види ламінування
— алюмінієві декор накладки
— утеплений підставочний профіль
— склопакети з заповненням газом

Профільна система Rehau Geneo виготовлена з інноваційного міцного матеріалу, який є унікальною розробкою REHAU і не має аналогів у світі.
Складається з двох компонентів: поверхня з ПВХ Rehau, а основа профілю — композитний матеріал RAU-FIPRO.
Ця технологія дозволяє виготовляти стандартні конструкції без металевого армування, що робить вікна не тільки надійними, а й легкими та максимально теплими.
Завдяки своїм енергоефективним властивостям, вікна Rehau Geneo можна використовувати для скління будинків з пасивним опаленням.

Конструктивна глибина

86мм

Кількість камер

6 камер  

Товщина склопакету

від 44мм до 52мм

Коефіцієнт опору теплопередачі

Rf = 1,16 м²K/Вт

Звукоізоляція

до Rw,P = 47 дБ

Повітропроникність

клас 4 згідно з EN 12207

Водопроникність

до класу 9A згідно з EN 12208

Ущільнення

RAU-PREN 

Кількість контурів

3  контури ущільнення 

Матові декори
KALEIDO WOODEC - фактура натурального дерева
Бурштиновий дуб, Сивий дуб та Вибілений дуб

Декорування алюмінієвими накладками REHAU Alutop

10 переваг для замовлення пластикових вікон 

Зручність пластикових вікон сьогодні оцінили практично всі категорії споживачів, від власників елітних котеджів і офісів до бабусь-пенсіонерок. Це цілком зрозуміло: на будівельному ринку за експлуатаційними характеристиками у пластикових конструкцій практично відсутні конкуренти.

Для тих, хто ще не встиг замовити пластикові вікна, можемо назвати 10 переваг, щоб зробити це негайно. Що це за переваги? Головним чином, це гідності пластикових вікон, які стають для споживача об'єктивними причинами, щоб замовити зручні й надійні вироби, пропускають в будинок сонячне світло і захищають його від протягів і холоду.

1. Теплоізоляція і скорочення витрат на опалення
Удома повинно бути тепло — саме з цією метою варто замовити пластикові вікна, які на 30% скорочують витрати на опалення будівлі, забезпечуючи при цьому комфортну для життя температуру повітря. Будь-які пластикові вікна, навіть найпростіші, все одно будуть теплішими, ніж старі й сухі дерев'яні рами. При цьому виробник може в рази збільшити теплоізоляційні властивості ПВХ-конструкції, застосувавши спеціальні низько емісійні скла і заповнивши простір між ними криптоном або аргоном. Зазвичай це необхідно в тих районах, де температура повітря на вулиці здатна опускатися або підніматися понад 30-40 градусів.

2. Герметичність
Одна з основних причин, завдяки яким купуються пластикові вікна — це герметичність конструкцій. ПВХ вікна — справжній порятунок для тих, хто живе близько гучної автостради або в загазованому центрі мегаполісу, для алергіків і людей, які люблять тишу. Пластикова рама і склопакет, оснащені гумовими ущільнювачами, утворюють абсолютно герметичний, непроникний захист для будинку. Крізь ПВХ-вікно всередину не зможуть проникнути гар, вихлопні гази, шум, всілякі алергени в вигляді пилку і частинок пилу. Закрили вікно — і затишну атмосферу квартири вже не порушать жоден звук або запах. Пластикове вікно дарує щоденне відчуття захищеності у власному будинку.

3. Звукоізоляція
Пластикові вікна бережуть наш будинок не тільки від протягів, але і від будь-якого вуличного шуму. Це ще одна вагома причина замовити пластикові вікна. Завдяки ПВХ-конструкціям будинок перетворюється в затишний і спокійний простір, де можна спокійно подрімати навіть в розпал робочого дня, попри сигнали автомобілів, що стоять в пробці, гарчання двигунів та крики дітвори, що розігралася у дворі. Хорошу звукоізоляцію забезпечують практично всі пластикові вікна. В особливо складних випадках можна посилити цю якість шляхом використання в склопакеті спеціального потовщеного скла і заповнення камер інертним газом.

4. Тривалий термін служби
50 років бездоганної служби — саме стільки здатне пропрацювати якісне вікно Rehau за умови грамотної установки та наявності мінімального догляду з боку споживача. Для порівняння: дерев'яні вікна навряд чи «протримаються» хоча б 20 років, та й то їх доведеться щорічно перефарбовувати.

5. Екологічна безпека
Пластик — це, звичайно, матеріал штучний на 100%. Разом з тим, цей штучний матеріал, не виділяє ні єдиної шкідливої речовини в атмосферу. Тому пластикові вікна вважаються на 100% безпечними для здоров'я і життєдіяльності. Без будь-якого сумніву пластикові конструкції можна використовувати для скління приміщень, призначених для дітей. І навіть відпрацювавши відведений термін служби, ПВХ вікна утилізуються за спеціальною технологією, що не завдає шкоди навколишньому середовищу.

6. Міцність і надійність
ПВХ-вікна Rehau виготовляють з міцного пластику, який є стійким до дії вологи та сонця, перепаду температур. Тонка плівка в склі триплекс забезпечує стійкість вікон до механічних ударів. Світлопрозорі конструкції витримують зниження і підвищення температури до 50 градусів без шкоди для функціональності й зовнішнього вигляду.

7. Зовнішня естетика
Пластикові вікна Rehau ідеально вписуються в сучасні інтер'єри. При цьому пластик протягом тривалої експлуатації не втрачає відтінок, не вицвітає, не покривається тріщинами. Тобто вікно протягом усього терміну служби продовжує радувати око привабливим зовнішнім виглядом, не вимагаючи додаткових зусиль і матеріальних вкладень для збереження естетики. Завдяки широкій гамі відтінків (понад 50) можна підібрати індивідуальну колірну гамму для кожного інтер'єру.

8. Простий догляд
Власникам дерев'яних вікон доводиться щорічно підфарбовувати конструкції, щоб вони виглядали акуратно й естетично. Тоді як ПВХ вікна в цьому не мають потреби. Все, що потрібно — це добре промити та просушити вироби пару раз на рік, злегка змастити спеціальним засобом механізми й ущільнювач. Важливо стежити, щоб для миття вікон не використовувалися абразивні речовини, які можуть подряпати пластик, а також хімічно агресивні речовини з хлором і спиртом. Кращий засіб для миття ПВХ-вікон — звичайний мильний розчин і м'яка губка.

9. Високий рівень безпеки
Небажані проникнення в будинок зазвичай виконуються через двері та вікна. Тому господарі намагаються максимально посилити ці елементи, щоб не постраждати від зловмисників. В металопластикових вікнах передбачений запірний елемент, який перешкоджає відкриванню конструкції зовні. Крім того, можна додатково укомплектувати вироби спеціальними механізмами, які підвищать рівень безпеки вікон. Зазвичай ця опція замовляється власниками квартир і офісів, розташованих на перших поверхах будівель.

10. Підтримування оптимального мікроклімату
Металопластикові вікна Рехау, оснащені технологічною і міцною фурнітурою, дозволяють підібрати найбільш комфортний режим провітрювання і забезпечити тим самим оптимальний мікроклімат в приміщенні. При цьому в залежності від ситуації та температури на вулиці є можливість повністю розкрити фрамугу або залишити її злегка прочиненими під потрібним кутом.

Десяти перерахованих причин цілком достатньо, щоб навіть закоренілий скептик задумався про те, щоб замовити пластикові вікна Рехау. Окремо варто сказати, що купувати пластикові вікна потрібно лише у перевіреного, відповідального виробника, а їх установку довіряти тільки кваліфікованій бригаді. Якщо ці умови дотримані, то споживач зможе на власному досвіді переконатися у всіх перевагах пластикових вікон. (ТеплоВін)

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.