Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Вікна REHAU Euro-Design 70

ідеальне рішення для квартири

від 2 065 грн за кв.м.

недорогі якісні вікна для квартири

— армуючий профіль 1,5 мм
— всі комплектуючі оригінальні Rehau
— європейська фурнітура Maco
— тільки оригінальний
профіль Rehau

від 1 848 грн за кв.м.

невисока ціна на вікна, підходять для скління приватного будинку

— монтажники з великим досвідом роботи
— монтаж здійснюється відповідно до інструкції монтажу світлопрозорих конструкцій
— сервісне обслуговування


від 2 250 грн за кв.м.

енергозберігаючі вікна за доступними цінами

— вихід на холодний балкон
— додаткове провітрювання
— можливе виготовлення
балконних дверей без
перегородки

Система REHAU Euro-Design 70 має п'яти камерну будову та достатній коефіцієнт опору теплопередачі для засклення приватних будинків та квартир, чим забезпечує зменшення тепловтрати через вікна.
Металопластикові вікна з профілю REHAU Euro-Design 70 повністю відповідають вимогам Державної програми компенсації на утеплення житла та програми компенсації від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.
Вікна Rehau з п'яти камерного профілю — вибір року №1! Висока енергоефективність в поєднання з невисокою ціною задовольнить кожного клієнта!

Конструктивна глибина

70мм

Кількість камер

5 камер

Товщина склопакету

від 24мм до 40мм

Коефіцієнт опору теплопередачі

Rf = 0,80 м²K/Вт

Звукоізоляція

до Rw,P = 43 дБ

Повітропроникність

клас 4 згідно з EN 12207

Водопроникність

до класу 9A згідно з EN 12208

Ущільнення

EPDM

Кількість контурів

2 контури ущільнення притвору

Коли краще встановити пластикові вікна, в літній чи зимовий період?

В наш час для заміни вікон пропонується величезний вибір ПВХ профілів, виготовляються різні види дизайну вікон і різноманітні фактури декору.

Але крім цього всього вікна ще треба правильно встановити. Як не прогадати в ціні з вибором профілю та встановленням? Коли краще займатися цим питанням?
Ціна на придбання і монтаж металопластикових вікон, на пряму залежить від сезону.
Найвищі ціни утворюються в кінці літа, ну а найнижчі припадають на зимову пору року або навесні.
В процесі замовлення пластикових вікон необхідно уважно ознайомиться з умовами вибраної компанії виробника.
Будь-яка компанія при оформленні замовлення, повинна скласти свій регламент, в якому описана вся робота поетапно. Підготовчий період передує основні роботи, які починаються зі зняття виміру, виготовлення, доставки та демонтажу за місцем призначення. Демонтаж одного вікна не займає багато часу, в основному на нього йде не більше півгодини. Після чого майстри повинні підготовити проріз і прибрати нерівності. Далі необхідно закріпити віконну раму та запінити периметр конструкції монтажною піною, заповнивши порожнечі між коробкою і рамою.

Вибір профілю
Одне з найголовніших аспектів це вибір профілю. Він ділиться на класи — найвищий клас А, товщина зовнішньої стінки профілю цього класу становить 3 мм. Профіль класу А якісно жорсткий і дає відмінну міцність зварних кутів.

Вибір якісного склопакета
При грамотному виборі пластикових вікон не менш важливо обрати правильні склопакети. Саме вони займають основну частину вікна. У зв'язку з цим необхідно забезпечити склопакетами хорошу теплоізоляцію, інакше з вікон будуть значні тепловтрати. Найбільш ефективний спосіб розв'язання цієї проблеми це склопакети з енергоефективним покриттям наповнені газом аргоном або криптоном. Тонке покриття значно покращує показник опору теплопередачі. Воно добре пропускає сонячне світло в приміщення, при цьому блокуючи витік інфрачервоного випромінювання.
Не меншу увагу обов'язково потрібно приділити дистанційній рамці, адже саме вона розподіляє відстань між склами та мінімізує виникнення конденсату. Одним з найбільш часто використовуваних матеріалів у виготовленні рамки це алюміній, але він має гарну теплопровідність. Також рамка може бути виготовлена ​​з пластику, яка в 5 разів менше проводить тепло. Ще рамка відповідає за герметичність. Так, що краще якщо на кутах вона буде вигнута, а не обрізана, інакше це добре позначиться на звуко-, повітро- та водопроникності склопакета.

Особливості монтажу склопакетів в зимовий період
Зима, це не привід чекати до весни з ремонтом. Хороші майстри за допомогою сучасних пристосувань не дадуть холоду проникнути в житло. Установка пластикових вікон пройде добре і якісно. Їх можна монтувати при температурі до -10 градусів за Цельсієм.
Придбана конструкція повинна перебувати протягом трьох днів в тому самому приміщенні, в якому вона буде надалі встановлюватися. Дотримання цього правила надасть можливість уникнути в майбутньому перекосів, а також деформації вікна від перепаду температури.
У зимову пору року при монтажі пластикових вікон майстри використовують зимову поліуретанову піну. Вона здатна залишатися еластичною та забезпечує якісне зчеплення рами зі стіною навіть при -20 градусів. Ця піна екологічно чиста і не має шкідливих для людського організму випарів.
Застава тривалої експлуатації — це якісне вікно і професійна установка.
Перед тим, щоб зробити замовлення, слід звернути увагу на певні норми ДСТУ. Необхідно вивчити всі варіанти й вибрати з них ті, які гарантують найкращу якість, технології монтажу та матеріалів. Не варто особливо економити, підбираючи найдешевші варіанти!
Це питання вимагає більш уважного підходу у вивченні технологій, виборі матеріалів і вимог по шумоізоляції та багатьох інших питань. (ТеплоВін)

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.