Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Вікна REHAU Euro-Design 60

оптимальне рішення для скління балконів, лоджій та терас

від 1 750 грн за 1 кв.м.

низька ціна — висока якість

— варіант для економних
— вікна які виходять на засклений балкон
— для дачного будинку та тераси
— для балкона і лоджії
від 1 550 грн за 1 кв.м.

не дорогі якісні вікна

— скління неопалювальних приміщень
— внутрішні вікна, перегородки, засклення панельних багатоквартирних будинків (в комплектації з двокамерним склопакетом)
— балкон, лоджія, тераса
— літній будинок


від 1 505 грн за 1 кв.м.

висока якість при невисокій ціні

— вихід на теплий засклений балкон
— при гарній вентиляції приміщення
— можливе виготовлення дверей без перегородки або з сендвіч
панеллю

Система REHAU Euro-Design 60, має трикамерну будову, тому у вікон із профілю Rehau ED-60 невеликий коефіцієнт опору теплопередачі. Монтажна глибина профілю при виготовленні вікна дозволяє використовувати як однокамерні, так і двокамерні склопакети товщиною до 32 мм.
1. Вікна з профілю Rehau Euro-Design 60 ідеально підходять для засклення балконних блоків, балконів та лоджій.
2.Підходять для засклення нежитлових приміщень або дачних будинків.
Можливе використання для засклення прорізів квартирного типу панельних багатоповерхівок в комбінації з двокамерним склопакетом.  

Конструктивна глибина

60мм

Кількість камер

3 камер

Товщина склопакету

від 24мм до 32мм

Коефіцієнт опору теплопередачі

Rf = 0,65 м²K/Вт

Звукоізоляція

до Rw,P = 41 дБ

Повітропроникність

клас 4 згідно з EN 12207

Водопроникність

до класу 9A згідно з EN 12208

Ущільнення

EPDM

Кількість контурів

2 контури ущільнення притвору

Вікна Rehau в вашому домі

Вікна — важлива частина інтер'єру будь-якого житла. Від їх якості залежить не тільки краса кімнат, вікна забезпечують захист приміщень від негативних зовнішніх факторів, зберігають оптимальний мікроклімат, створюють затишок вдома.
Німецькі пластикові вікна із профлів Rehau - краще рішення, яке вибирає більшість власників квартир і приватних будинків. Неперевершена якість, довговічність, надійність і широкий асортимент роблять таке рішення виправданим і вигідним.
Переваги вікон Rehau
Металопластикові конструкції забезпечують відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості. Вони не бояться ультрафіолету, перепадів температур, морозу, спеки, води, механічних впливів. З вікнами із профілів REHAU власники квартири можуть жити спокійно і не боятися злому зловмисників або протікання під час відлиги.
Якісна фурнітура та наявність функції вентиляції усувають проблему появи конденсату на склі та духоти в приміщеннях. З вікнами Рехау можна провітрювати квартиру навіть за відсутності господарів. Відкидну раму неможливо зламати зовні, тому злодії воліють обходити подібні будинки стороною.
Міцні армовані рами прослужать не один рік, а покриття з полівінілхлориду не один рік буде радувати своїм естетичним зовнішнім виглядом. При замовленні Ви можете вибрати різноманітне забарвлення рам. Це дозволить домогтися гармонійності в інтер'єрі, який в останні роки стало модно робити кольоровим і незвичайним.
Скління лоджій і балконів
Несприятливі екологічні умови в містах та бажання використовувати балкон як додаткове місце для відпочинку або роботи неухильно привели до того, що багато господарів стали замовляти якісне скління балкона. Завдяки вікнам Rehau, ви легко перетворите свою лоджію або балкон в ігрову кімнату або робочий кабінет, забезпечивши заповітні метри герметичною і теплою обробкою.
Не маєте потреби в теплому балконі? Замовте однокамерний склопакет — і ви зможете в корені змінити на краще приміщення, надавши йому естетичний і акуратний вигляд. Розсувна конструкція допоможе заощадити місце, а також забезпечить захист від поривів вітру. У будь-який час ви зможете відкрити доступ свіжому повітрю і сонцю, і насолодитися комфортним відпочинком на оновленому балконі.
Доступні ціни, широкий асортимент, висока якість і надійність — все це робить вікна Рехау оптимальним вибором для будь-якого приміщення. (ТеплоВін)

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.