Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Дверні системи REHAU

Вхідні двері Rehau


Широка лінійка профільних систем REHAU дає достатньо велику кількість варіантів при виготовленні вхідних, офісних та міжкімнатних дверей. Дверна стулка може відкриватися як назовні, так і всередину приміщення. Широка гама кольорів забезпечує використання різних видів ламінації, це може бути ламінація з однієї сторони або ламінація в масі. До речі, двері можуть бути як повністю зі скла (цільний склопакет), так і розділені перегородками – горизонтальний імпост, вертикальний, косий, або шахівка – на будь-який смак.

Підйомно-зсувні двері HST

Підйомно-розсувні двері GENEO HST – двері портального типу. Їх призначення – великогабаритні дверні прорізи. Дверна система має широку раму 203 мм і стулку 86 мм. Стулки, рухома і нерухома, знаходяться в різних площинах, паралельно одна одній. Управління рухомою частиною проводиться за допомогою ручки. При оберті ручки на 180° стулка піднімається на декілька міліметрів, що полегшує її рух. Попри великі розміри стулки, вона дуже легко рухається і зручна в користуванні, а також має високу герметичність.

Паралельно-зсувні двері PSK

Паралельно-зсувні двері Rehau – дешевші двері портального типу, відкривання яких проводиться методом виходу стулки з площини конструкції та відсунення її вбік на сторону нерухомої частини. В зачиненому стані обидві частини знаходяться в одній площині. До речі, стулку можна відкривати на провітрювання.
Виготовляють такі двері з профілів, що використовуються для стандартних вікон та дверей. Саме це значно здешевлює конструкцію та робить її ціну набагато привабливішою в порівнянні з порталом HST.

Слайдингова система REHAU Euro-Design Slide

Слайдингова система REHAU Euro-Design Slide застосовується для засклення будь-яких неопалювальних приміщень. В такій системі рухомі й нерухомі частини знаходяться в різних площинах і рухаються паралельно одна одній, чим дозволяють зберігати корисну площу приміщення.
Слайдингова система найбільше підходить для засклення балкону, лоджії, тераси тощо.

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.