Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Монтаж вікон Rehau

Заміна старих вікон

Заміна старого дерев'яного вікна на металопластикове.
Якщо вікно монтується в проріз, в якому попередньо стояло вікно, потрібно урахувати декілька моментів.
Під час демонтування старого виробу, будь-то дерев’яне чи пластикове вікно, завжди руйнується укіс (стіна по периметру самої конструкції). В деяких будинках старого типу, це може бути «сталінка» або «хрущовка», часто зустрічаються дуже глибокі чверті, тому там обов’язково використовується додатковий розширювач по периметру вікна. Ні в якому разі не можна ці величезні пустоти заповнювати монтажною піною без використання додаткових розширювальних матеріалів або утеплювача, оскільки при великій площі запінення піна втрачає свої функції. Вона швидко руйнується, в наслідок чого в стінах накопичується волога і починають розмножуватися мікроорганізми в вигляді плісняви.
Закріплення вікна в прорізі повинне бути виконане згідно ДСТУ. Відстань від внутрішнього кута рами до першого кріпильного елемента має складати близько 150 мм, а відстань між сусідніми кріпильними елементами не повинна перевищувати 700 мм. Конструкція повинна мати правильне положення і встановлена в чверті прорізу. Кріпильні елементи підбираються в залежності від того, який тип стіни. Це можуть бути дюбелі, анкери, пластини тощо. Конструкція встановлюється на спеціальні колодки, розташування яких, згідно З ДСТУ, закріплюється і запінюється монтажною піною по периметру. Якщо стіни після демонтажу не відновлено – монтаж з використанням паро- та гідро- ізоляційних стрічок не можливий. Для встановлення вікна з використанням стрічок необхідно перед закріпленням конструкції вирівняти всі нерівності по периметру прорізу та обробити ґрунтом, інакше стрічку неможливо проклеїти. Якщо не має можливості на попередню підготовку прорізу, то альтернативою зовнішньої герметизації є використання бутилових герметиків або стрічки ПСУЛ. Герметиком заповнюється щілина між віконною рамою і чвертю. Або ж стрічка наклеюється на раму вікна. Розширюючись, вона закриває щілину між рамою та чвертю.
Після закріплення вікна монтується відлив зовні та підвіконня всередині приміщення.
Пам’ятайте, що після встановлення вікна обов’язково потрібно відновлювати відкоси. Без відкосів робота вважається не завершеною. Відновлення відкосів Ви можете замовити в компанії TeploWin. Інформація за посиланням: Відновлення відкосу.

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.