Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Комплектуючі для вікон

Віконні ручки
Віконна ручка — обов'язковий елемент вікна. За допомогою ручки відбувається управління стулкою. При оберті ручки на 90° стулка повністю відкривається, при оберті на 180° стулка відхиляється на провітрювання, а якщо повернути ручку на 45° (від режиму провітрювання), то стулка відійде на декілька міліметрів, що забезпечить надходження свіжого повітря без утворення протягу – такий режим доречний в зимовий період, коли потрібно провітрити кімнату, але не хочеться її охолоджувати.
Зверніть увагу! Режим зимового провітрювання – функція роботи фурнітури. Якщо фурнітура не має даної функції – ручка на 45° стулку не відкриє.
Окрім своїх основних функцій ручка повинна бути надійною і зносостійкою, практичною та гармонійно підходити до інтер’єру.
Лінійка віконних ручок достатньо широка. Починаючи від стандартних, недорогих, до протизламних та ручок з ключем (для захисту дітей).
Стандартні ручки підходять для використання таких вікон, які не потребують додаткового захисту – наприклад, від несанкціонованого проникнення в приміщення, або від випадання дітей з відкритого вікна.
Характеристики:
Стандартна ручка – чудовий зовнішній вигляд, повністю армована по довжині всього полотна, надійна фіксація розетки в відфрезерованому потрійному пазу, укомплектована шурупами для монтування, шурупи зверху закриваються декоративною накладкою. Різноманітність кольорів.
Протизламна ручка – основні характеристики схожі. Додатково має вмонтований пружинний механізм, який запобігає несанкціонованому проникненню в приміщення методом розхитування стулки. В наявності різні форми та кольори.
Протизламна ручка добре працює в парі із захисним блокатором стулки, який монтується окремо на верхню і нижню частини стулки.
Ручка з ключем – до кожної ручки окремий ключ. В зачиненому положенні ручки стулку можна відкривати на провітрювання, що забезпечить здоровий клімат шляхом притоку свіжого повітря, і захистить Вас і Вашу дитину від біди.

Ціна на віконні ручки

Економ

                             50
грн
за 1 шт.

Rehau Line Design

                          235
грн
за 1 шт.

Ручка з ключем

                         250
грн
за 1 шт.

Підвіконня
Підвіконня – важливий елемент конструкції віконного блоку. Правильно підібране і вмонтоване підвіконня впливає на енергоефективність вікна та завершує інтер’єр приміщення.
Підвіконня бувають двох видів – повнотілі та екструдовані. Повнотілі підвіконня міцні, витривалі, дорогі та мають низький коефіцієнт опору теплопередачі. Екструдовані підвіконня (екструдований ПВХ) мають велику кількість закритих повітряних камер, коштом яких значно посилюються їх теплозберігаючі властивості, а можливість використання при їх виготовленні різноманітного покриття дозволяє вибрати підвіконня на свій смак. Ребра жорсткості, завдяки яким утворені повітряні камери, надають міцності підвіконню.
Переваги ПВХ підвіконня: міцні та теплі, зносостійкі до механічного впливу, широка гама стійких кольорів, різноманітна структура та приваблива ціна.

Компанія TeploWin пропонує переглянути асортимент трьох перевірених виробників ПВХ підвіконня.

Підвіконня Danke
Український виробник, який знаходиться в м.Одеса. Виготовляються підвіконня виключно на німецькому обладнанні з використанням якісних імпортних матеріалів (Німеччина). Покриття підвіконня — акрилова плівка Elesgo – стійка до механічного та хімічного ушкодження і має підвищену термостійкість. НЕ містить формальдегідів. Ексклюзивний закруглений край підвіконня пасує до любого інтер’єру.
В асортименті три серії підвіконня — серія Комфорт, серія Стандарт і серія Преміум.

Підвіконня Crystalit
Підвіконня преміум-класу із Латвії для любителів класики. Надміцний ПВХ матеріал, посилені ребра жорсткості та акрилове покриття Elesgo в поєднанні з класичним прямим краєм дозволить по-новому поглянути на оформлення вікна. Екологічні та безпечні підвіконня Crystalit відповідають європейським стандартам.

Підвіконня Kraft
Практичні, якісні та недорогі підвіконня Крафт українського виробника. Має потовщені зовнішні стінки та міцні ребра жорсткості, розташовані під кутом. Ребра жорсткості роблять підвіконня надзвичайно міцним, а зовнішня стінка робить поверхню ідеально рівною.
Висока якість – невисока ціна.

Також Ви можете замовити підвіконня окремо, без вікон.

Ціна на підвіконня

Danke

                             90
грн
за 1 м/п

Crystalit

                          280
грн
за 1 м/п

Kraft

                         120
грн
за 1 м/п

Водозливи та нащільники
Вікно – герметична конструкція, яка надійно захищає від потрапляння води при атмосферних опадах. Але волога в приміщення може просочуватись і через монтажні шви – а саме, поліуретанову піну, яка використовується при монтажних роботах по периметру віконної конструкції та здатна вбирати в себе вологу, як губка. Щоб запобігти цьому, потрібно обов’язково використовувати елементи для відводу води, зокрема відлив, нащільники та піддашок. Відлив захищає від накопичення води під вікном, піддашок – від заливання зверху та нащільники — збоку вікна. Піддашок та нащільники найчастіше використовуються при монтажу балконів та лоджій, відлив – обов’язковий при виконанні монтажу усіх видів вікон.
Компанія Teplowin використовує тільки якісні матеріали з високостійким покриттям для виготовлення водовідвідних елементів.

Ціна на водозливи

Сталеві
Серія Стандарт

від                             30
грн
за 1 м/п
 • виготовляються з оцинкованого металу товщиною 0,4 мм у білому та коричневому кольорах. Їм не страшна погана погода та різка зміна температур

Сталеві
Серія Преміум

від                             60
грн
за 1 м/п
 • виготовляються з оцинкованого металу товщиною 0,45 мм, широка палітра декорів, таких як вишня, зелений смарагд та «під дерево»

Водозливи
Алюмінієві

від                        120
грн
за 1 м/п
 • виготовляються з металу товщиною 0,8 мм у білому та коричневому кольорах. Не піддається корозії навіть при наявності глибоких механічних пошкоджень

Рулонні штори
Тканинні ролети — додатковий спосіб захистити приміщення від активних сонячних променів та добра нагода додати родзинку до інтер'єру кімнати. Широкий асортимент тканин дозволяє виготовляти моделі з різним орнаментом та фактурою, а асортимент систем тканинних ролет — вибрати максимально зручний варіант управління.
Рулонні штори пасують до будь-якого приміщення. Вони добре доповнять вишуканістю інтер'єр вітальні, додадуть затишку дитячій та ділового стилю кабінету.

В сучасному житті ролети для вікон мають широкий попит, оскільки вони вдало поєднують у собі практичність та декоративні функції. Ролетні штори це не тільки ефективний захист від спеки та сонячного світла вдень, а й додатковий захист від сторонніх поглядів у темний час доби. Виготовленні зі зносостійких матеріалів тканинні ролети прослужать Вам достатньо довго, а відсутність необхідності в складному догляді зробить це ще й приємним, оскільки матеріал рулонних штор добре тримає форму та відштовхує пил.
Вартість тканинних ролет залежить від властивості конкретної тканини, розміру полотна та типу механізму, що використовувалися при виготовленні товару. Отримати додаткову консультацію Ви можете у відділі продажу.

Ціна на рулонні штори

Ролети
день-ніч

від                        800
грн
за 1 шт.

  Тканинні
  ролети

  від                       400
  грн
  за 1 шт.

   Москітні сітки
   Москітна сітка перешкоджає доступу комах до приміщення і захищає від інших дрібних шкідників, тополиного пуху, сторонніх предметів, а також осіннього листя та грубого пилу.
   Москітні сітки діляться на різні типи.
   1. РАМКОВА СІТКА, вона складається з рами та полотна, що вставляється в рамку.
   2. РОЛЕТНА СІТКА, підходить для невеликих приміщень, полотно сітки згортається в короб, який має компактні розміри.
   3. ДВЕРНА РАМКОВА СІТКА, обладнується спеціальними петлями, часто встановлюються на балконах і лоджіях.
   Будь-який з цих типів Ви можете придбати в компанії TeploWin.

   Ціни на москітні сітки

   Віконна рамкова

   від                            
   250
   грн
   за 1 кв.м.

   Віконна ролетна

   від                             
   990
   грн
   за 1 кв.м.

   Дверна рамкова

   від                             
   1800
   грн
   за 1 кв.м.

   Замок безпеки WSL
   Маленька дитина – великий дослідник. Навколо такий цікавий світ і скільки всього незнайомого! Дітей завжди притягує щось неймовірне, щось нове… подих вітру, лагідне сонце, шелест листя, гуркіт автомобілів та гомін під вікнами. Коли дитина залишається сама в кімнаті, з’являється великий ризик того, що вона зацікавиться тим, що робиться на подвір’ї. Останнім часом часто в новинах або від знайомих ми чуємо, що дитина випала з вікна. Дітки в наш час дуже розвинені та без особливого зусилля можуть провернути ручку і відкрити вікно. Вони занадто сміливі й без перешкод прямують на підвіконня, щоб бути ближчими до великого світу. На жаль, в такому випадку трагедія неминуча. Але її можна попередити, встановивши замок безпеки на кожну стулку Вашого вікна. Зручність полягає в тому, що, закривши замок, вікно можна відкривати на провітрювання, а відкрити повністю НЕ можна. Ключ універсальний і підходить до кожного замочка, навіть якщо в вашій квартирі їх декілька. Такий замок коштує не дорого, особливо якщо порівнювати з безцінним життям Вашої дитини. Бережіть свою дитину!

   Відкоси Qunell
   Відкосна система Qunell – це стильно, легко, надійно, безпечно та дуже красиво.
   Комплект складається з трьох стартових профілів, трьох панель укосу, трьох панелей лиштви, двох кришок кутових й необхідної кількості засувок. Панель відкосу виготовляється з екологічно чистих матеріалів і має товщину 10 мм. Всередині панель пустотіла, з ребрами жорсткості. До складу ПВХ-композиції вводяться спеціальні добавки, стабілізатори, щоб у своєму природному стані вони не виділяли шкідливих речовин, були довговічними та мали стійкість до ультрафіолету. Сама сировинна суміш аналогічна суміші для виробництва вікон високої якості.
   Перед монтажем відкосу проріз готувати не потрібно, оскільки всі недоліки та нерівності стіни будуть закриті відкосом і лиштвою.
   Завдяки геометрії стартового профілю в місцях примикання панелі й старту відсутні щілини.
   Відкосна система Qunell може бути білою, може бути заламінована (декори під дерево). Може забарвлюватися згідно з розкладкою RAL спеціальними фарбами для ПВХ виробів - FEYCO (Швейцарія).
   Додаткові можливості Qunell - ультрафіолетовий друк. Це унікальна пропозиція оформити віконний або дверний проріз з нанесенням будь-якого малюнка на поверхню. Малюнок у векторі з детальним розміщенням на поверхні передається в друкарню і наноситься методом ультрафіолетового друку.
   Ми реалізуємо любу найсміливішу Вашу фантазію!

   Контакти

   Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
   Телефон: +38 096 730 2020
                    +38 066 730 2020
                    +38 073 730 2020

   Адреса:

   вул. Райдужна, 6                    
   02218, м. Київ

   Підписка на акції компанії

   © Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.