Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Надійність Maco  
кожного дня!

Фурнітура Масо

MACO - безперечний лідер на ринку фурнітури. MACO - перша компанія серед виробників фурнітури, яка отримала сертифікат DIN ISO 9001. Фурнітура MACO виготовляється виключно на території Австрії. Для цього працюють два заводи, загальна виробнича площа яких близька до 45 000 кв. м.

Поворотно-відкидна фурнітура Maco

1. Надійність та довговічність, які забезпечують понад 40 000 циклів відкривання.
2. Всі елементи фурнітури виготовленні з литої або пресованої оцинкованої сталі.
3. Всі механізми та вузли працюють без шуму, клацання або тертя.
4. Існує захист від підробок – знак Maco на всі елементах фурнітури, та вказаний артикул.
5. Гарантія від виробника Maco 10 років.
6. На всіх поворотно-відкидних механізмах вмонтовано блокатор помилкового відкривання та мікроліфт.

На віконну фурнітуру постійно впливає зовнішнє середовище. Всім відомо що, метал у вологому середовищі піддається корозії. Для захисту від корозії фурнітури Maco розроблено три захисних шари покриття. Перший шар – це цинк завтовшки 0,6 мм, який захищає від іржі. Другий шар — хром, який надає блиску. Третій шар – віск, який зменшує тертя при використанні та запобігає зносу деталей.
Блокатор та мікроліфт допомагають користуватися стулкою. Блокатор помилкового відкриття захищає від пошкодження при невірному повороті віконної ручки, а мікроліфт в момент закриття стулки автоматично регулює положення стулки стосовно рами, що допомагає стулку закрити м’яко.
Поворотно-відкидна фурнітура містить режим зимового провітрювання. Щоб скористатися зимовим провітрюванням достатньо повернути ручку на 45 градусів і стулка відкриється на декілька міліметрів. Використання цього режиму забезпечить доступ свіжого повітря і водночас допоможе запобігти охолодженню приміщення.

Протизламна фурнітура Maco.

Даний варіант фурнітури підходить для приватних будинків або квартир, що розташовані на перших або останніх поверхах багатоповерхових будинків. Відрізняється вона формою цапфи та відповідною планкою. Існують чотири класи безпеки, кожен з яких передбачає використання різної кількості протизламних цапф та додаткових елементів запобігання злому.
1. Перший клас — базова безпека. Використовує один або два протизламних зачепи. Якщо протизламний зачіп один, він розміщений в нижній частині стулки, два зачепи — відповідно в нижній та в верхній частинах стулки. Базова безпека застосовується тільки для важкодоступних вікон.
2. Клас захисту 1 має чотири протизламних зачепи, що розміщені в кутах стулки. Вони запобігають проникненню методом пошкодження стулки застосуванням фізичної сили (удар ногою, плечем, тощо).
3. Клас захисту 2 – застосовується для легкодоступних вікон. Фурнітура з класом захисту 2 по периметру має додаткові грибовидні цапфи, які перешкоджають спробам проникнення з використанням легкого інструменту – викрутки, плоскогубців і т.п.
4. Клас захисту 3 – безпека, посилена внаслідок додаткових протизламних цапф на кутовому перемикачі та ножицях, та замкнутого армування для надійного закріплення елементів фурнітури. Забезпечує захист при проникненні з використанням лому та монтировки.
Звичайно, використання протизламної ручки та відповідного склопакету — обов’язкове.

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.