Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Французький балкон

Балкони, засклені до самої підлоги, найбільше привертають увагу. І це одна з причин, по якій до вибору вікон необхідно підходити серйозно. Другий момент — теплова і звукова ізоляція простору, вона залежить від комплектації віконних систем. І, нарешті, третій важливий критерій — міцність і експлуатаційна безпека нової огорожі, що виконує роль стіни. Аргументи, погодьтеся, вагомі. Тому, якщо вам потрібно замовити вікна для скління французького балкона, прислухайтеся до порад фахівців і покроково підберіть відповідний варіант.

Унікальна особливість панорамного скління полягає в тому, що його огорожа повністю складається з віконних блоків. Якими вони повинні бути, і як безпомилково вибрати вікна на французький балкон по надійності й естетиці? Відповіді на ці питання надані в покроковій інструкції нижче.

6 кроків вибору вікон для французького балкона 

Дані рекомендації стосуються металопластикового скління. Ми розглянемо шість головних принципів, як вибрати вікна на французький балкон зі скляним до стелі фасадом.

1. Вага світлопрозорих конструкцій

Цей критерій особливо важливо враховувати при облаштуванні старих балконів-хрущовок. Тільки після огляду нижньої плити можна робити висновки, які системи підійдуть для монтажу і чи будуть потрібні додаткові заходи зі зміцнення плити (підлоги).

2. Клас профілю ПВХ

• Для холодного балкона, самого недорого французького скління застосовують профільні системи з трьома камерами. При великих габаритах балконних площ краще замовляти 5-камерну систему для посилення каркаса.
• Для утепленого балкона необхідно застосовувати профіль глибиною від 70 мм. Саме при такій товщині досягається потрібна міцність високого фасаду. А шляхом 5-7-камерної будови створюється оптимальний рівень теплоізоляції рам.

3. Вид склопакетів

• В «холодному» варіанті скління застосовують однокамерні склопакети 24-32 мм завтовшки. Також їх використовують, якщо є обмеження по вазі.
• В «теплому» варіанті скління зазвичай ставлять двокамерні склопакети товщиною від 40 мм і більше.

4. Марка вікон

Якої фірми вибрати вікна на французький балкон? На розсуд замовника. Але не найдешевші. Системи повинні бути якісними! Для довідки: найбільш популярні вікна з німецького профілю REHAU.

5. Енергоощадження

Енергоефективне покриття скла і аргон в камерах — оптимальний мінімум, який рекомендовано замовляти в будь-якому класі панорамного скління. Це забезпечить підвищений рівень звуко- і теплоізоляції.

6. Дизайн віконних блоків

Тонування скла — робить огорожу непрозорою і захищає від сторонніх поглядів.
Ламінація профілю — додає конструкціям особливої ​​ефектності й оригінальності.
Округлена форма рам — дарує відчуття затишку.

Додаткове посилення конструкції є обов'язковою умовою при склінні французького балкона. Для цього використовуються спеціальні підсилювачі і з'єднувачі, які беруть на себе вітрові навантаження та знімають вібрацію під час відкривання/закривання вікна. Вони жорстко закріплюються в підлогу та стелю і є опорами конструкції.
Для нижньої частини вікна французького балкона бажано використовувати надміцні склопакети — це може бути триплекс або загартоване скло.

підсилювачі та з'єднувачі REHAU у розрізі

Замовити французький балкон в TeploWin - це

  1. НАДІЙНО - якісно і в строк виконаємо будь-які роботи
  2. ВИГІДНО - доступні ціни на якісні матеріали
  3. БЕЗПЕЧНО - гарантія на матеріали та всі види робіт

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.