Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Вікна REHAU
Догляд за вікнами

Важливо!
Регулярне провітрювання забезпечить здоровий клімат вашого приміщення. Завдяки притоку свіжого повітря знижується вологість в приміщенні, а це, у свою чергу, запобігає накопиченню вологи на поверхні скла в вигляді конденсату. Для такої цілі можливе встановлення віконного вентиляційного клапана або рекуператора.
Опалювальний пристрій (радіатор, конвектор тощо) повинен забезпечувати постійний потік теплого повітря на поверхню вікна. Не перекривайте його ні в якому разі, бо це може привезти до запотівання поверхні внутрішнього скла на склопакеті.
Обов’язково слідкуйте за отворами дренажу, які розміщенні в нижній частині віконної рами, та очищуйте їх. Ці отвори необхідні для відводу вологи, що накопичується всередині вікна.

Догляд за виробами з ПВХ профілів не потребує особливих вимог. При природному забрудненні (пил, бруд, атмосферні опади) достатньо їх очистити за допомогою будь-яких неагресивних побутових мийних засобів. Добре, якщо це будуть спеціальні засоби для догляду за ПВХ вікнами. Забороняється використовувати засоби, які містять в собі розчинники (бензин, ацетон тощо) та абразивні засоби для чищення.
Не допускайте ударів і нанесення подряпин на зовнішні частини ПВХ профілів.

По периметру рухомої частини вікна (на стулці) розташований ущільнювач, який теж потребує догляду. Для підтримки еластичності ущільнювача його потрібно по мірі забруднення до 2-х разів на рік очищувати побутовими засобами, які містять в собі гліцерин, або спеціальним засобом для очищення ущільнювачів ПВХ вікон.
Робота рухомих елементів вікна залежить від роботи фурнітури. Якісна фурнітура корозії не піддається, але потребує змащення технічними засобами, які не містять смол. Проводити профілактику потрібно не менш ніж 2 рази на рік.

Склопакет – дуже важлива частина вікна. Ні в якому разі не допускайте ударів по склопакету! Скло – крихкий матеріал, і розбите скло може завдати Вам шкоди!
В догляді за прозорою частиною вікна особливих вимог не має, оскільки енергоефективне напилення знаходиться в середині склопакету. Очищення поверхні скла проводиться за допомогою стандартних неабразивних засобів для чищення скла.

В жодному разі не можна знімати штапик, оскільки це може привезти до випадання склопакету. У разі потреби заміни склопакету Ви можете звернутися до нашої компанії та скористатися послугами нашого інженера. Склопакет, особливо в рухомій частині вікна, потребує обов’язкового розклинювання. Тільки правильний монтаж склопакету забезпечить його довготривалу службу і збереже від сколів, тріщин тощо.

Москітна сітка – теж частина вікна. Вона перешкоджає комахам доступ до приміщення, а також допомагає уникнути пуху та грубого пилу. Полотно сітки промивається мильним розчином і змивається під струменем води.
На зимовий період сітку потрібно зняти та зберігати в сухому приміщенні. За несприятливих погодних умов полотно сітки може забиватися снігом та льодом, наростання бурульок ушкоджує полотно та може викликати його розрив.

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.