Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Цікаві та корисні статті

REHAU 
Компанія REHAU - не тільки виробник пластикового профілю для дверних і віконних систем. На світовому ринку фірма REHAU прославилася як один з лідерів в області виробництва полімерних матеріалів.
Читати більше


Засклення балконів Rehau - варіанти, плюси

Купуючи вікна для балконного фасаду, ви вибираєте дизайн і ефективність ремонту. Пояснюється це просто: віконні системи створюють свого роду прозорі стіни, від характеристик яких буде залежати теплова та звукова ізоляція.
Читати більше

Чотири кроки до комфорту:
вибір якісних пластикових вікон

Модний, ретельно продуманий інтер'єр будинку неможливо уявити без надійних і красивих пластикових вікон. Адже якщо кімната погано освітлена або вікна «прикрашають» непривабливі..
 Читати більше


Металопластикові двері та вікна. Переваги
Технології виробництва вікон і дверей активно розвиваються. Нові двері і вікна покращують естетику, роблять власність безпечніше і енергоефективніше. Оскільки вікна і двері витримують вплив дощів, вітрів і екстремальних температур протягом багатьох років, ..
 Читати більше

Вікна REHAU- вибір для тих, хто цінує доступність,
якість та екологічність

Вікна є одним з найбільш важливих будівельних елементів будинку, особливо коли мова йде про баланс енергії й експлуатаційні витрати будівлі. Чому?
Читати більше


Як вибрати вікно на думку концерну "REHAU"?
Одного разу знайомі розповіли історію про те, як вони вирішили замінити вікна в новій квартирі. Вони об'їхали кілька представництв по місту, вислухали монотонні розповіді..
Читати більше

Тополиний пух - як уникнути алергії?
Тополиный пух, жара июль… Багатьом знайомі слова відомої пісні Іванушек. А ось першими приймають удар алергіки. Сам по собі тополиний пух нешкідливий, але здатний на собі переносити пилок і спори інших рослин.
Читати більше


Сітки проти комах
Москитні сітки є одним із двох способів
запобігання проникненню комах в будинок.
Другий - використання хімічних репелентів.
Читати більше

Відгуки

Замовляв лоджію. Все добре. Швидко, зрозуміло і чесно. Буду звертатися, оскільки ще балкон залишився. Молодці.

Володимир Мельник

Оригинальные, качественные комплектующие. На каждом профиле нашли кодировку производителя. Монтажники опрятные, менеджер вежливая и знающая как технические, так и технологические нормы. Стоит прислушаться. Плюс хорошая цена. МОЛОДЦЫ! 5 баллов!👍👍👍👍👍

Юрій

Заказывала окно на кухню под ключ. Профессиональный подход, все очень хорошо объяснили и подобрали так, как я хотела. Отличные цены на Рехау. Хорошие окна, все сделали в срок. Ребята монтажники молодцы, оперативно сработали. Благодарю Тепловин. Всем рекомендую!

Ольга Гурєва

Приєднуйтесь до нас на Facebook 

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.