Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Що краще? 


Порівнюємо металопластикове вікно з протизламною фурнітурою і металеві грати.


Грати на вікна

Проникнення в квартиру або приватний будинок відбувається зазвичай через двері або вікно, вікнами домушники користуються в 7 з 10 випадків. Найчастіше це вікна на першому і останньому поверхах. Металеві грати на вікна завжди були одним із популярних і недорогих методів захисту житла від небажаних «гостей». Проникнення через вікно для грабіжників завжди було найлегшим, тихим і швидким варіантом, оскільки стандартне вікно можна без особливих зусиль відкрити !!! різними способами !!! менш ніж за 60 секунд.

Вікно - це лазівка ​​для злодія. Решітка на вікно захистить житло від проникнення, але вона має багато недоліків.

По-перше, пожежна безпека. Під час пожежі час обчислюється секундами, а решітки на вікнах створюють перешкоду для виходу через вікно, якщо двері заблоковані вогнем. Є варіанти грат на петлях, які замикаються на ключ, але в разі форс-мажору його ще потрібно знайти в задимленому приміщенні.

По-друге, решітки виглядають не дуже естетично, перекриваючи огляд з вікна і злегка затемнюють приміщення. Навіть якщо у вас красиві дорогі ковані решітки - з всередині приміщення вони виглядають як клітка. Жити в клітці не комфортно, та до того ж немає 100% гарантії від злому, бо при спробі проникнення зловмисники просто зрізають кріплення або видирають їх.

І ще - при решітці не зручно мити вікна зовні. А також висока вартість за якісні решітки, оскільки бюджетні варіанти решіток уразливі для злому.
Що стосується переваг - високий ступінь захисту будинку (металева решітка відлякує небажаних відвідувачів), можливість провітрювання приміщення під час відсутності господарів без загрози проникнення домушника через відкрите вікно, виготовлення різних варіантів - ковані, зварні, глухі або розсувні. На будь-який смак.


Металопластикові вікна з протизламною фурнітурою

Сучасні технології скління активно розвиваються в зв'язку з високим попитом металопластикових вікон. Виготовлення металопластикового безпечного вікна явище дуже часте і популярне. Готове пластикове вікно може мати (в собі) різний ступінь захисту в залежності від потреб та бюджету, і не мати зовнішніх видимих ​​ознак. При цьому ціна пластикового вікна з протизламними елементами нижче, ніж ціна за якісні грати. Зовнішній вигляд такого вікна естетичніший ніж вікно з ґратами, немає перешкод при огляді і відчуття клітки. Сонячне світло безперешкодно надходить в приміщення, а в разі пожежі - вихід через вікно не перекритий.

Існує кілька ступенів захисту. Підбирається ступінь протизламності індивідуально в залежності від потреб і типу житла, враховуючи фінансові можливості замовника.
Найдоступніший варіант - це заміна звичайних овальних цапф на грибоподібні (цапфа з «капелюшком») і заміна звичайних відповідних планок на посилені. Принцип роботи таких цапф полягає в тому, що при замиканні вони чіпляються «капелюшком» за відповідну планку, шляхом чого відбувається надійне з'єднання, і при зміщенні стулки ручним інструментом вікно відкрити досить складно. Чим більше цапф, тим краще замикання.

Ступінь захисту від злому визначається європейськими класами зламобезпеки WK. Клас безпеки має на увазі гарант того, що вікно витримає злом протягом декількох хвилин. Як правило, цього часу повинно вистачити для приїзду правоохоронних органів або служби охорони.
Вікно з протизламною фурнітурою класу WK-1 може зупинити злодія і запобігти крадіжці. Для проникнення через таке вікно доведеться розбивати склопакет, а це додатковий шум. Такий клас безпеки має на увазі наявність фурнітури з грибоподібними цапфами, протизламні відповідні планки, протизламну віконну ручку і блокатор із замиканням зсередини.

Для повноцінного захисту вікна повинні бути встановлені якісне армування і антивандальний склопакет. Склопакет зі склом триплекс, захистить його від руйнування. Для того щоб його вибити, доведеться використовувати сокиру або кувалду, витратити додатковий час, роблячи багато шуму. Триплекс в склопакеті можна поєднувати з загартованим склом. Такий склопакет буде стійкіше до ударів в середньому в 5-6 разів, але буде коштувати значно дорожче. Додаткове посилення захисних властивостей можливо шляхом вклейки склопакета. Це запобіжить його вдавлення всередину приміщення.

Для того щоб відрити звичайне пластикове вікно, квартирному злодієві достатньо 30 секунд. При цьому він просто тихо відіжме стулку. Основний вплив при спробі проникнення злочинець надає саме на віконну фурнітуру. Якщо вікно має клас WK-1 захисту, йому знадобиться ще 2-3 хвилини, щоб зрозуміти, що стулка НЕ ​​віджимається. Тоді він перейде до свердління ручки, це ще додатково 30 секунд, і це зробити безшумно не вийде. При 1 класі захисту висвердлити ручку він не зможе, і витративши ще пару хвилин, він перейде до спроби проникнення через склопакет. А це супроводжується гучним звуком. Вікно з протизламною фурнітурою не дозволить злочинцеві швидко і тихо проникнути в ваше житло. А якщо склопакет захищений, то швидше за все «гість» піде, не добившись результату. Звичайно, якщо злодій має багато часу і досить інструменту, то можна проникнути через будь-яке вікно, але як правило домушники розраховують на 2-3 хвилини часу.

Висновок - 100% гарантії від проникнення в приміщення немає. На 100% не захистять ні вікна, ні ґрати, вони лише затримую грабіжників на деякий час, і підсилюють ризики бути поміченим або спійманим. Все протизламні технології дають гарний результат, якщо Ваше житло під сигналізацією. На пластикові вікна встановлюються сенсорні датчики, які спрацьовують в момент проникнення.
Який рівень захисту вибрати - вирішувати тільки Вам!

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.