Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Москітні сітки - захист від комах

Москітні сітки є одними з двох способів запобігання проникнення комах в будинок. Другий - використання хімічних репелентів.
Хімічні репеленти можуть мати неприємний побічний ефект у вигляді утрудненого дихання, і не тільки для астматиків або алергиків. Ці проблеми викликані використанням хімічних речовин, які відганяють комах. Однак не кожен репелент ефективний для звичайних комах. Використання москітної сітки, тобто механічного бар'єру, не викликає алергічних реакцій і ефективно захищає вас від неприємних і отруйних комах. Крім того, москітна сітка, на відміну від хімічних засобів, які швидко закінчуються, прослужить вам довше.

Види москітних сіток від комах
Москітні сітки можна розділити на кілька видів:
фіксовані сітки;
відкривні сітки.
Фіксована сітка підходить для використання у відкритих вікнах. Відкривна сітка, тобто дверна сітка на петлях, підходить для використання на вході в будівлю.

Обслуговування сітки

Москітні сітки не вимагають особливого догляду і турботи. Вони абсолютно не вимагають технічного обслуговування, а їх очищення здійснюється за рахунок кліматичних опадів. Якщо ж ви хочете помити їх самостійно, то просто використовуйте мильну воду і м'яку ганчірку або губку.

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.