Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Як вибрати вікно?

Одного разу знайомі розповіли історію про те, як вони вирішили поставити вікна в нову квартиру. Вони об'їхали кілька представництв по місту, вислухали монотонні розповіді про види вікон за різними параметрами і матеріалами, чоловік з дружиною пересварилися (самі розумієте - хтось дивився на колір, хтось на функціональність), але так і не змогли визначитися з вибором.
І насправді таких історій уже багато і, можливо, ви себе теж тут впізнаєте. Ринок перенасичений товаром, і в гонитві за акційними пропозиціями ми часом втрачаємо щось важливе.
У даній статті ви дізнаєтеся, як не помилитися при покупці і на що потрібно звернути пильну увагу.
Види вікон по стулках.
Часом це один з головних аспектів при виборі, тому що наше житло не дозволяє розгулятися в розмірах. Давайте разом розберемося які бувають вікна за способом відкриття:
1. Глухе вікно.
Даний вид конструкції має на увазі вікно, яке ви не зможете відкрити і помити із зворотнього боку. Як правило, воно встановлюється в добре провітрюваних місцях (терасах, балконах) або робиться однією із стулок.
2. Відкидне вікно.
У такому вигляді петлі розташовані таким чином, що відкрити можна лише у вертикальному положенні. Плюс в тому, що діти або домашні тварини не зможуть випасти на вулицю. Якщо габарити в встановлюється місці не дозволяють повністю відчинити вікно, можна сміливо вибирати цей варіант.
3. Поворотне вікно.
Традиційний вид розташування петель дозволить вам відчинити вікно навстіж і помити з усіх боків, насолоджуючись свіжим повітрям.
4. Поворотно-відкидне вікно.
Як ви здогадалися, даний варіант комбінує два види відкривання. Найпоширеніший вид розташування фурнітури дозволяє змінювати положення стулки вікна.
5. Розсувне вікно.
Такий вид використовується в вузьких приміщеннях і дозволяє відкривати всі вікна одночасно. З'явився досить недавно і вже користується великим попитом.

Види вікон за матеріалами.

Багато жителів наших мегаполісів все ж вибирають вікна, спираючись на їх екологічність. І виробники все частіше роблять на це наголос.
Давайте разом зануримося в інформацію про матеріали:
1. Дерев'яні вікна.
"Дерев'яні, як у моєї бабусі, в яких вітер гуляє?" - скажіть ви. Так-так, і зараз багато хто звертається за цим матеріалом. Прогрес зробив крок далеко вперед: обробка деревини проходить на потрібному рівні і ви можете не боятися протягів з усіх боків, появи жучків. Найбільш чистий матеріал, але дорогий.
2. Пластикові вікна (ПВХ).
На сьогоднішній момент вікна з цієї сировини вже не розкіш і не дивина. Доступна ціна, естетичність, можливість декорувати під інший матеріал, збереження тепла - ось основні переваги даного матеріалу.
3. Алюмінієві вікна.
Вікна з цього матеріалу встановлюються, як правило, в торговельні приміщення, офіси, так як мають стійкість до високих навантажень. Але з не давніх пір їх стали використовувати і в житлових приміщеннях. Звичайно, ціни кусаються і виріб погано зберігає тепло, але в плані експлуатації вони не поступаються пластиковим.
4. Комбіновані вікна.
Тут польоту вашої фантазії немає меж. З огляду на всі плюси і мінуси, виробники комбінують сировину за своїми характеристиками і на виході отримують майже ідеальний продукт.
Що ж далі?
Вже подумки сидите в кріслі-гойдалці і дивіться в своє нове вікно? Дерев'яне або пластикове виріб - порівняти не можливо. Хтось за екологічність, хтось за практичність - і кожен по-своєму правий.
Вибирайте, виходячи з ваших побажань, переваг і фінансової забезпеченості. Адже, вставши з ранку з ліжка, ви першим ділом відкриєте штори і подивітеся у вікно. Від цього буде залежати ваше настрій протягом усього дня.

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.