Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Металопластикові двері та вікна. Переваги

Технології виробництва вікон і дверей стрімко розвиваються. Нові двері і вікна покращують естетику, роблять власність безпечнішою та енергоефективнішою. Оскільки вікна і двері витримують вплив дощів, вітрів і екстремальних температур протягом багатьох років, вони також потребують заміни або ремонту.

Що таке ПВХ. Використання для виготовлення дверей і вікон

Останнім часом полівінілхлорид (ПВХ) має широкий попит. Цей матеріал міцний, довговічний і дешевий у виробництві. Металопластикові вікна та двері з ПВХ задовольняють вимогам в будівництві традиційних об'єктів і сучасних будівель.

Полімер змішують з добавками і стабілізаторами. В високоякісні двері і вікна з ПВХ додають спеціальні УФ і термостабілізатори. Екструзійний процес виготовлення віконних рам і дверей забезпечує енергоефективність, ізоляцію та екологічну стійкість.

У кожного виробника вікон і дверей з ПВХ є своя спеціальна формула. Недорогі міцні металопластикові вікна та двері, забезпечують високий рівень безпеки та захищають власність.

Дизайни і стилі вікон із ПВХ

Пластикові вікна додають своєрідну родзинку до будь-якої власності. Добре спроектоване вікно підвищує естетичну привабливість, освітлює інтер'єр. Вікна з ПВХ — відмінний вибір, оскільки їх легко чистити і обслуговувати. Крім того, пластикові вікна покращують вентиляцію, ізоляцію і допомогають економити енергію.

Розсувні вікна прості в експлуатації і універсальні по стилю, ідеально підходять для балконів;
Розпашні металопластикові вікна — це найпопулярніша віконна конструкція, з однією або двома стулками, забезпечує максимальну вентиляцію в приміщенні;
Глухі (не відкриваються) вікна призначені для того, щоб світло проникало в кімнату, дають широкий кут огляду;
Вікна поворотно-відкидні ідеально підходять для подвійного функціонування, забезпечують надходження сонячного світла, безпечну і контрольовану вентиляцію;
Еркерні вікна об'єднують три або більше стулок, чим забезпечують додатковий простір всередині кімнати. Крім того, висвітлюють кімнату і пропускають в неї світло.

Конструкції і стилі дверей з ПВХ:

Двері в будь-якому типі будівель є центральним елементом. Люди вибирають двері, які за стилем поєднуються з дизайном і забезпечують безпеку. Для цього двері обладнують потужними запірними механізмами. ПВХ двері — це привабливі і міцні вироби з високим рівнем безпеки.

Двері з ПВХ доступні в таких стилях і дизайнах:

Розсувні: універсальні і часто використовуються;
Розпашні: класична конструкція поєднується естетикою і функціональністю. Ці двері надають шарм будь-якій нерухомості, зберігають майно, замки встановлюють в різних точках;
Гармошка: сучасний дизайн. Двері вписуються в навіть невеликий простір, плавно ковзають і прості в експлуатації;
Поворотно-відкидні: компактні, безшумні, міцні двері з ПВХ встановлюються, наприклад, на виході на балкон.

Як вибрати кращі ПВХ вікна і двері для дому:

Якщо ремонтуєте або будуєте новий будинок, металопластикові вікна та двері забезпечать безпеку. Крім того, вони не вимагають постійного технічного обслуговування, міцні і стійкі до відшарування, тріщин, змін температури і суворої погоди.

При виборі враховують обсяг простору, доступність, потребу в додатковій ізоляції, вентиляції тощо. Вікна та двері з ПВХ доступні в однокамерному, двокамерному склопакеті. Крім того, існує кілька різновидів стекол: звичайні, тоновані, триплекс тощо.

Якісні поворотно-відкидні системи і запірні механізми збережуть ваш будинок. Для кращої безпеки виберіть протизламну фурнітуру і склопакет з подвійним склінням. Якщо живете в забрудненій і гучної зоні, тоді замовте звукоізоляцію з подвійним або потрійним склопакетом. Двері ПВХ надзвичайно важко зламати, вони забезпечують високу безпеку.

Вартість металопластикових вікон та дверей:

У порівнянні з іншими доступними матеріалами для дверей і вікон, вартість ПВХ низька. Крім того, пластикові вікна і двері економічні, оскільки не тільки дешеві, але й довговічні. Таким чином, в довгостроковій перспективі є кращими, так як не гниють та не відшаровуються. Заміна дерев'яних вікон і дверей на вікна ПВХ означає економію енергії, адже вони енергоефективні та економлять на рахунках приблизно до 30-40% коштів. Вибір правильних дверей або вікна поліпшить функціональність і естетику приміщення.

Ціна на пластикові вікна і двері залежить від безлічі факторів, таких як профіль, механізм відкривання / закривання, ручки, типу конструкції, склопакету тощо. Все це впливає на кінцеву вартість покупки вікна чи дверей.

Переваги та гідності дверей і вікон з ПВХ:

• Міцні: виготовлені з високоякісного довговічного матеріалу;
• Прості в обслуговуванні: вікна і двері не вимагають практично ніякого технічного обслуговування. Вони водонепроникні і стійкі до відшарування, вицвітання, іржавіння, гниття або корозії. Очищення просте. Іноді достатньо помити водою з милом;
• Ізолюючі та екологічні: захищають від дратівливого шуму і підтримують температуру в приміщенні;
• Енергоефективні: знижують вологість і контролюють температуру. З пластиковими вікнами і дверима споживається менше енергії, що позитивно відображається на рахунках за електроенергію;
• Безпека: забезпечують більш високий рівень безпеки в порівнянні з традиційними вікнами і дверима. Стійкі до злому або примусового відкриття;
• Захист: стабільний полімер ПВХ - вогнетривкий матеріал, важко запалюється та стійкий до забруднень;
• Вартість: вікна і двері з ПВХ дешевше, ніж дерев'яні та інші варіанти.

Вибір механізмів і фурнітури

Вибір неправильного механізму закриття-відкриття та фурнітури порушить функцію вікна і двері. Використання високоякісних деталей в дверях і вікнах важливо з багатьох причин. Завжди вибирайте матеріали, які не потребують частого обслуговування. Крім того, вони повинні доповнювати стильний дизайн вікон і дверей.

Пам'ятаючи про безпеку, вибирайте протизломні системи для вікон і дверей. Зломщики завжди шукають найпростіший метод злому. Отже, використовуйте високоякісну віконну і дверну фурнітуру та системи захисту від квартирних злодіїв.

Протизламні віконні ручки також запобігають несанкціонованому проникненню. 

Обслуговування дверей і вікон

Металопластикові вікна та двері не вимагають частого очищення і обслуговування. Мийте віконні рами два рази в рік. Старою тканиною або щіткою приберіть бруд і пил. Видаліть павутину. Потім пилосмоктом очистіть рами. Для глибокого очищення змішайте теплу воду, миючу рідину і протріть віконні та дверні коробки. Уникайте використання будь-яких абразивних засобів, грубих тканин і губок. Для бруду застосовуйте очищувач для ПВХ.

Вимийте скло вологою тканиною або очищувачем для скла, видаліть пил і бруд. Змащуйте машинним маслом кожні шість місяців робочі частини фурнітури ПВХ вікон і дверей.

Висновок:

Люди зацікавлені в придбанні екологічно чистих, естетично привабливих та енергоефективних довговічних металопластикових вікон та дверей з ПВХ. Двері і вікна, оснащені протизламними елементами, підвищують безпеку. Пластикові вікна і двері підходять для будь-якого будинку завдяки низькій вартості і безлічі інших переваг.

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.