Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Вікна REHAU- кращий вибір. Доступно, якісно та екологічно

Вікна є одним з найбільш важливих будівельних елементів будинку, особливо коли мова йде про баланс енергії та експлуатаційних витратах будівлі. Чому? Тому що саме на з'єднаннях вікон зі стінами утворюються теплові мости, тобто місця, де виділяється найбільша кількість тепла. Нинішній ринок віконних рам в основному поділений на продукти двох категорій — дерев'яні та пластикові. Купити пластикові вікна зараз не складає труднощів, адже вони набирають популярність, мають попит і стали доступними для населення. Тим більше, при будівництві багатоквартирного будинку закладаються саме вікна ПВХ.

Що таке вікна ПВХ? Особливості матеріалу виготовлення.
Вибір вікон для споруджуваного будинку — це важливий і складний етап. Потрібно вивчити ринок, плюси й мінуси матеріалів, ціни та експлуатаційні властивості.
При виробництві пластикових вікон використовується ПВХ, (або полівінілхлорид), який, є найкращим матеріалом для виробництва вікон — понад 70% продукції виготовляється з нього. Основною причиною такого значного домінування є відносно низька ціна цього матеріалу, довговічність і простота використання.
Полівінілхлорид відноситься до термопластів, які годяться для повторного перероблювання. Його виробляють у вигляді порошку (крихти), в який додаються модифікатори, стабілізатори та інші допоміжні добавки. В результаті виготовляються віконні профілі, які відрізняються стійкістю до світла, атмосферного впливу, впливу кислот і вапна, мають якісну поверхню і важко горючі.
Ще однією особливістю матеріалу є те, що вікна з полівінілхлориду не вимагають ніякого догляду, досить їх час від часу мити. Плюс володіють малою вагою, тому транспортування та збирання не викликають особливих складнощів.
Чи є у вікон Рехау будь-які інші переваги крім вартості та довговічності? Одним з найбільш важливих є його структурна однорідність — завдяки цьому віконна рама в кожній точці має однакову міцність, що, у свою чергу, гарантує довгий термін служби, приблизно до 50 років.
Пластикові вікна являють собою віконну систему з декількома камерами. Перевагами є:
• надійність;
• невисока вартість матеріалів;
• хороше світлопропускання;
• теплоощадні функції;
• герметичність і висока звукоізоляція;
• наявність протизламних механізмів;
• тривалий термін служби (понад 30 років);
• зручність у використанні;
• естетичний вигляд без будь-якого спеціального догляду (рівні та однотонні поверхні).
Компоненти, з яких виготовляються вікна і двері, нешкідливі для людини, оскільки містяться в мізерно малій кількості й не виділяються при обробці вікон. Екологічність виробів підтверджується різними гігієнічними сертифікатами, які є у кожного виробника профілів, в тому числі у наших постачальників.

Полівінілхлорид або деревина? Недоліки ПВХ.
Найсерйозніший мінус цього матеріалу — відносно низький коефіцієнт теплоізоляції, що означає трохи вищі втрати тепла, ніж у дерев'яних вікон. Але тільки в тому випадку, якщо дерев'яні виготовлені з якісної (і, отже, дорогий) деревини, правильно встановлені грамотним фахівцем (що теж не дешево, оскільки цей процес складний і відповідальний), за ними налагоджений регулярний догляд (вимагає часу, навичок і регулярних грошових витрат). В іншому випадку про герметичності можна забути — дерево з часом починає деформуватися, утворюються щілини, про тепле затишне приміщення залишається тільки мріяти.
Ще одна особливість полівінілхлориду — ризик деформації при високих температурах. Цей факт слід враховувати при установці та в період експлуатації.
Середня естетика, яка підходить не всім інтер'єрів, також свідчить не на користь пластика. Але це проблема вирішувана — рами можуть мати покриття, що імітує деревину, що значно покращує естетичні показники.
Для комфорту в експлуатації компанія ТеплоВін встановлює пластикові вікна в Києві з додатковими опціями: вентиляційним клапаном, дитячим замком, протиударним захистом, москітною сіткою, гребінкою, прихованими петлями та ін.

Чи варто вибирати дерево?
Дерево — це матеріал, який ідеально підходить для виробництва вікон, та має гарні параметри з точки зору теплоізоляції. Крім того, незалежно від типу деревини, яка використовується у виробництві, вікна цієї категорії характеризуються високими естетичними показниками, що особливо корисно в проектах, які стосуються традиційній стилістиці.
Але у дерева є серйозні недоліки. І найсерйознішим з них є висока ціна. Також деревина вимагає регулярного догляду з інтервалом в декілька років, в іншому випадку вона буде покриватися цвіллю і грибками, в ній можуть завестися короїди, відбудеться деформація і вікна доведеться міняти.
Якщо у вас достатньо коштів, часу і терпіння — деревина є оптимальним варіантом. Але практичність, довговічність, доступність і герметичність — це безперечно ПВХ.

Конфігурація пластикових вікон.
Розібратися з пристроєм пластикових вікон нескладно, оскільки воно у всіх вікон однотипне. Його складові елементи:
1. Рама пластикового вікна: встановлюється у віконний отвір.
2. Стулка пластикового вікна: кріпиться до рами. У свою чергу складається з:
• склопакета, тобто двох або трьох з'єднаних скла;
• штапика, який забезпечує фіксацію склопакета в стулці;
• фурнітури.
3. Ущільнювач пластикового вікна у вигляді чорної або сірої гумової прокладки, яка забезпечує герметичність.
4. Дренаж пластикового вікна, що виконує функції відведення дощової води з пластикового вікна.

Види вікон Рехау
Щоб зробити правильний вибір, потрібно проаналізувати різноманітність конструкцій.
За типом конструкції пластикові вікна підрозділяються на тристулкові (для великих кімнат — вітальня, спальня), двостулкові та, відповідно, одностулкові вікна. Останнє може відкриватися, може бути глухим. Окремо виділяють особливо складні види: вхідні балконні блоки та вікна для лоджій і балконів.
За типом відкриття існують механізми:
- поворотні;
- поворотно-відкидні;
- розсувні.
Особливою популярністю користуються поворотно-відкидні — вони максимально універсальні, а в деяких моделях є режим мікропровітрювання.
На вікна ПВХ ціни починаються від 1500 грн за кв.м. Вартість залежить від довжини та ширини профілю, дизайну, кількості камер та наявності додаткових опцій.
На що потрібно звернути увагу при виборі?
• Матеріал профілю, його екологічність.
• Товщина і ширина профілю.
• Конфігурація склопакета.
• Якість ущільнювачів.
• Фурнітура.
• Товщина армування (метал в рамі).

Якщо ви збираєтеся купити вікна ПВХ в Києві — компанія ТеплоВін до ваших послуг.
1. Висока якість матеріалів.
2. Команда професіоналів.
3. Укладення договору.
4. Безкоштовна консультація та виміри.
5. Гарантія на установку та експлуатацію.
Наші майстри працюють швидко і якісно — чим позначається не тільки кваліфікація, але і багаторічний досвід роботи.

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.