Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Чотири кроки до комфорту:
вибір хороших пластикових вікон

Модний, ретельно продуманий інтер'єр будинку неможливо уявити без надійних і красивих пластикових вікон. Адже якщо кімната погано освітлена або вікна «прикрашають» непривабливі розсохлі рами, а в приміщенні гуляє протяг, то всі дизайнерські хитрощі меркнуть перед побутовою невлаштованістю, відсутністю в будинку тепла і затишку.
Однак недостатньо просто придбати якісь пластикові вікна і встановити їх в будинку. Може виявитися, що конструкції не дуже якісні, і через короткий час профіль «поведе», стулки розбовтаються, перекосяться і перестануть закриватися, а колір вікна з обіцяного сніжно-білого стрімко перетворився в непоказний брудно-жовтий. Прикро? Якщо врахувати, що покупка пластикових вікон — це все-таки справа недешева, то дуже прикро. Щоб зберегти гроші та не витрачати даремно нерви, необхідно правильно вибирати пластикові вікна. А саме, враховувати при їх покупці ряд характеристик і звертати увагу на кілька важливих нюансів.

Пластикові вікна: купити просто, складно вибрати!
Чого хочемо ми від пластикових вікон, коли мріємо про покупку? Зазвичай всі вимоги зводяться до кількох основних. Отже, вікна повинні:

• утримувати тепло і не пропускати шум;
• не створювати проблем при експлуатації (не ламатися та не скрипіти при відкриванні та закриванні, зберігати колір і ізоляційні властивості довгий час, фіксуватися для провітрювання в зручному положенні);
• бути красивими й прикрашати собою інтер'єр.

Як бачите, зовсім небагато. Всі ці вимоги виконуються тільки в одному випадку — якщо вікна дійсно якісні. А якщо ні то суцільна прикрість.

Як же уникнути неприємної й дорогої помилки та придбати по-справжньому якісні вікна? Тут існує досить простий і нехитрий план оцінки вікон за основними параметрами, завдяки якому можна підібрати оптимальний варіант пластикових конструкцій, що ідеально підходить для вашого:

а) бюджету;
б) умов експлуатації;
в) смакових уподобань.

Отже, власне, план.
1. Економ або еліт: вибираємо вікна «по кишені».

На цьому етапі все просто: платиш дорожче, отримуєш вікна еліт-класу, виготовлені з дорожчих комплектуючих. Платиш менше і все відбувається з точністю навпаки: і вікна простіше, і профілі в кращому випадку вітчизняного виробництва, і показники тепло- і звукоізоляції нижче. Разом з тим, якщо грошей на дорогі вікна немає, то вікна економ-класу все одно будуть краще, ніж ті старі дерев'яні рами, які до останнього часу стояли в вашому домі. Вони зроблять будинок тепліше, ізолюють його від холоду і шуму, хоча і прослужать, ймовірно, не так довго, як хотілося б.

А що ж такого є в еліт-вікнах, чого немає в вікнах економ-сегмента, запитаєте ви? Вони можуть мати склопакет зі склом, що захищають будинок від шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Або з тонованими, триплекс-склом, здатними витримати будь-який натиск і сильні удари. Їх рами виготовляються з багатокамерного профілю, що забезпечує дорогим вікнам кращі ізоляційні показники. Складні та зручні конструкції мають кілька режимів провітрювання і відкриваються в різних напрямках, що підвищує зручність експлуатації.

2. Одна або дві: визначаємо кількість камер в склопакеті.

Тут варто відразу обмовитися: однокамерні вікна — це не про нас, взимку може бути досить холодно, оскільки саме вікна є основними «воротами» для проникнення повітря з вулиці й охолодження будинку. Однокамерні вікна гарні для південних широт. Але і захоплюватися, оснащуючи будинок вікнами, в яких трикамерні склопакети, не варто. Вікна з трикамерними склопакетами більше підійдуть для екстремальних умов, наприклад, для районів, де дуже холодно і вітряно, або якщо будинок розташований уздовж галасливої ​​магістралі. Якщо ви не живете на крайній півночі та шум з вулиці не сильно дошкуляє, то оптимальний варіант — двокамерний склопакет. Звичайний двокамерний склопакет має хорошу світлопроникність, тепло- і звукоізоляцію. Іноді для підвищення ступеня звукоізоляції в кімнатах відпочинку, в спальні або вітальні, встановлюють вікна з трьома камерами.

3. Вибираємо профіль: надійність понад усе!
Профіль — це елемент, з якого виготовлена ​​рама, що є каркасом вікна. За допомогою рами вікно фіксується у віконному отворі. Усередині профілю також існують повітряні камери, які забезпечують кращу теплоізоляцію вікна. Їх може бути від однієї до шести. Чим більше камер, тим вікно тепліше. А ось за жорсткість і стійку геометрію конструкції відповідає внутрішнє «наповнення» профілю — металевий каркас, званий армуванням.

Крім чисто практичних завдань, профіль виконує ще й естетичну. Він в прямому сенсі цього слова прикрашає собою вікно. Виробники сьогодні випускають профіль різних кольорів і фактур. Найвідомішим і популярним, безумовно, був і залишається білий профіль. Але нерідко покупці замовляють вікна з профілю «під дерево», який майстерно імітує дерево коштовних порід. Секрет виготовлення таких цікавих профілів простий: на звичайний білий ПВХ профіль зверху наклеюється декоративна плівка. Таким чином, можна надати профілю будь-який колір і текстуру — благо, вибір кольорової гами та текстур плівок широкий і різноманітний. Вікна з ламінованого профілю виглядають незвично і надають приміщенню особливу родзинку.

4. Розшукуються професіонали: вибираємо компанію-виробника вікон.

Кривими руками можна зіпсувати навіть дуже хорошу річ. А вже якщо за виготовлення пластикового вікна взявся дилетант — пиши, пропало. Щоб відрізнити професійну компанію від одноденки, потрібно:

- послухати людей з найближчого оточення. Ви живете не на безлюдному острові, і, напевно, хтось із ваших близьких або далеких знайомих-родичів уже спантеличувався такою проблемою. І успішно її вирішив. Або може підказати того, хто недавно вдало поставив в будинку вікна і залишився задоволений їхньою якістю і спілкуванням з менеджерами компанії-виробника та установника.

- провести телефоном свій власний моніторинг компаній-виробників, що працюють у вашому місті, і вибрати з цього списку найбільш гідного кандидата. «Ми кращі» - це всього лише не підкріплені фактами слова, і не вагомий аргумент на користь вибору даного виробника. Солідна і шанована компанія готова надати будь-якому своєму клієнту на першу вимогу зразки пластикових вікон, сертифікати, ліцензії, книги відгуків та інші документи, що діють на покупця краще всяких слів і запевнень. Ось це дійсно переконує і вселяє надію на те, що співпраця з компанією не розчарує. 

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.