Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Концерн REHAU

Компанія REHAU - не тільки виробник пластикового профілю для дверних і віконних систем. На світовому ринку фірма REHAU прославилася як один з лідерів в області виробництва полімерних матеріалів. Промисловість, автомобілебудування, будівництво — у всіх цих областях продукція компанії широко відома.
Компанія постійно стежить за новою інформацією та активно впроваджує розробки в області полімерних матеріалів. Використання полімерів надає конструкторам можливість створювати самі різні конструкції, крім відповідності необхідним вимогам, що володіють ще і доступною вартістю.
Віконні та дверні системи REHAU відрізняються екологічністю, при цьому залишаючись економічно ефективними. Це в рівній мірі справедливо для фасадних систем, інженерних конструкцій.
Для автомобільного виробництва компанія поставляє системи очищення стекол і фар, ущільнювачі, бампери (наприклад, для Audi Q7) і крила, кліматичні системи. Вироби REHAU широко використовуються і в інших областях — наприклад, в авіабудуванні, медицині та виробництві меблів.
Заснована в 1948 році маленька фірма зараз є міжнародну групу компаній, які мають підрозділи по всьому світу. Згідно з інформацією від самої компанії, в даний час налічується близько 170 уповноважених організацій REHAU, а загальне число співробітників перевищило 14000.
Основні заводи з виготовлення профілів Rehau, з яких завозиться профіль в Україну, знаходяться в місті Віттмунд (Німеччина) та місті Шрем (Польща).
Концерн REHAU веде постійну боротьбу з підробкою продукції Rehau та активно інспектує переробників та торгових партнерів на належне виконання своїх зобов’язань.

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.