Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Професійний монтаж металопластикових вікон - гарантія якості

Сучасні технології виробництва вікон із ПВХ або пластикових вікон дозволяють використовувати їх в будь-яких кліматичних зонах. Це обумовлено якісними характеристиками матеріалу:
- надійність;
- захист від сторонніх звуків;
- теплоізоляція;
- легкість в експлуатації;
- вигідна ціна.
Виробники вікон ПВХ гарантують термін експлуатації більше 50 років. Це є важливою умовою для споживачів. Завжди зручніше, вигідніше і надійніше встановити якісні вікна, і на довгі роки забути про те, що їх потрібно змінювати. Головне не забувати робити профілактичні огляди конструкцій.
Сьогодні багато компаній пропонують установку пластикових вікон за привабливою ціною. Але не у всіх є грамотні та кваліфіковані фахівці. Вибирати монтажну фірму потрібно виходячи з відгуків вдячних клієнтів. Шановна компанія завжди запропонує приклади своїх робіт. Також слід звернути увагу на оснащення виробничих цехів. У великих фірмах збирають конструкції на власному якісному обладнанні. У подібних організаціях дають гарантію, укладають договір на профілактичні роботи.
Етапи монтажу
Замовивши послугу з встановлення пластикових вікон в спеціалізованій компанії, клієнт отримує ряд переваг, які дозволять експлуатувати вікна довгий час. Співробітники компанії проведуть монтаж у відповідності з послідовними діями:
- виїдуть до замовника для замірів. Ця послуга безкоштовна. На цьому етапі клієнт повинен визначитися з оформленням укосів. Сьогодні дуже популярні пластикові укоси. Їх монтують ті ж самі співробітники;
- проводиться демонтаж старих вікон;
- монтаж вікна. Перед початком робіт фахівці підготують поверхню отвору. При необхідності він буде вирівняний. У монтажників повинні бути всі необхідні вимірювальні прилади. Установка відбувається точно за рівнем;
- закладення швів монтажною піною. Дуже важливо простежити, щоб після закінчення робіт майстри видалили зайвий матеріал, і заклали шви. В іншому випадку ці частини отвору будуть руйнуватися під впливом природних явищ;
- установка підвіконня;
- монтаж укосів або їх обробка;
- регулювання замків, перевірка роботи систем відкривання;
- прибирання місця монтажу.
Досвідчені майстри проведуть всі етапи роботи за 3-5 годин. Все залежить від стану отвору і розміру самого вікна. Ціна також залежить від розміру конструкції та від складності монтажу.

Вікна Рехау від TeploWin:

Всі вікна сертифіковані

Енергозберігаючі склопакети

Вікна під ключ

Якісні підвіконня

Авторизований партнер REHAU

Європейська фурнітура

Тільки оригінальний 100% продукт REHAU

Збережуть тепло навіть при мінімальній комплектації

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.