Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Чому не варто купувати дешеві пластикові вікна?

Кожна людина любить вигідні покупки. Але вигода і дешевизна - це не завжди синоніми. Вікна купують в надії на довгу експлуатацію, тому дуже важливо звернути увагу на якість матеріалів. Скільки років може прослужити це вікно - ось перше питання, яке повино вас цікавити.

У полівінілхлориду досить високий коефіцієнт теплового розширення. Цей на вигляд жорсткий матеріал володіє великою пластичністю. Неякісний профіль починає розм'якшуватися вже при 82 ° C, тобто від прямих сонячних променів в літній час може значно змінюватися обсяг профілю. Вікна, виготовлені з дешевих матеріалів, погано витримують теплове навантаження. Через рік-другий ви, швидше за все, помітите, що з вікон піддуває. Одним словом, купуючи неякісні вікна, ви не економите, а навпаки, витрачаєте гроші даремно.

Можуть виникнути й інші проблеми. Наприклад, низька шумоізоляція, провисання стулок, неестетичний зовнішній вигляд, складності в експлуатації через невідповідність фурнітури, конденсат на склі та підвищення рівня вологості в кімнаті.

Попит на пластикові вікна в наші дні дуже великий, виробників багато, а тому і вибір робити складніше. Перед покупкою обов'язково дізнайтеся, скільки років фірма присутня на ринку, яке положення займає щодо конкурентів, чи є офіс, наскільки професійні співробітники і, головне - чи є негативні відгуки.

Уже після телефонної розмови можна зробити висновок про те, чи варто, взагалі, звертатися в цю фірму. Грамотний консультант не тільки відповість на всі ваші запитання, а й поцікавиться місцем розташування вашого будинку. Ви перебуваєте в центрі міста або це спальний район, вікна виходять в тихий двір або на гучну вулицю, передбачається чи сильна вітрове навантаження на вікна, який поверх займає ваша квартира - все має значення.

Навіть якщо ви зробили правильний вибір, не полінуйтеся ще раз оглянути вікно. Справа навіть не в транспортуванні, хоча перевірити наявність дефектів безумовно, варто. Головне - перевірте маркування пластикового профілю. Чи відповідає вона тому виробнику, за якого ви власне і віддали гроші.

Вікна Рехау від TeploWin:

Всі вікна сертифіковані

Енергозберігаючі склопакети

Вікна під ключ

Якісні підвіконня

Авторизований партнер REHAU

Європейська фурнітура

Тільки оригінальний 100% продукт REHAU

Збережуть тепло навіть при мінімальній комплектації

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.