Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Скління балкона вікнами з профілю Rehau 60

Ви вирішили зробити свій балкон функціональним і утепленим, але при цьому хочете укластися в невеликий бюджет? Тоді енергозберігаючий балкон Rehau 60 стане вигідним компромісним рішенням. Системи цього німецького бренду застосовують у всьому світі для облаштування самих різних об'єктів. Період їх практичної експлуатації становить понад п'ятдесят років. Система Рехау 60 відноситься до економ-класу, відрізняється доступною вартістю і разом з тим бездоганною якістю.

3 причини замовити балкон Rehau 60

1. Універсальна комплектація

Профіль в стандартній трикамерній будові забезпечить достатню жорсткість каркаса. Вікна Rehau 60 можуть бути зі склопакетами товщиною до 32 мм з двома або трьома склами. У першому випадку ви виграєте в мінімізації витрат, у другому - в показниках теплової та звукової ізоляції.

2. Підвищена надійність

Якісне армування профілю, посилена структура стінок і оптимальна глибина 60 мм створюють необхідний рівень міцності рам. Тому для будь-якого способу ремонту можна без коливань вибирати вікна Rehau 60, вони ідеально підходять на балкони всіх габаритів і серій будинків.

3. Дизайнерські можливості

Естетичність балкона Rehau 60 досягається шляхом класичної геометрії рам та якісного ПВХ, поверхня якого не жовтіє. Щоб отримати більш оригінальний ефект, можна скористатися опцією кольорового ламінування або під дерево.

Балкон Rehau 60 - вартість

Щоб розрахувати бюджет облаштування ПВХ вікнами, зверніться до фахівців віконної компанії TeploWin або подивіться типові розцінки на сторінках сайту.

Зменшити суму замовлення можна внаслідок:

• наявних знижок;
• установки базових склопакетів;
• мінімізації кількості відкриття;
• акційних програм.

Таким чином, витративши мінімальні кошти на скління балкона вікнами з профілю Rehau 60, ви отримаєте оптимальний результат. При цьому важливою перевагою в технічному плані буде енергоощадна ефективність вікон, а в естетичному - сучасний дизайн пластикового фасаду.

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.