Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Балкони та лоджії під ключ Київ

ВИНОС 300мм, в ціну включено додаткові матеріали та монтаж віконного блоку 

Ми виконуємо роботи:
- винос балкону
- укріплення перил балкону
- внутрішня обшивка
- зовнішня обшивка
- утеплення балкону
- укладка підлоги
- обшивка потолка
- виготовлення шафи
- монтаж сушилки білизни
- виготовлення даху балкону на останніх поверхах 

Можливі варіанти оздоблення балкону або лоджії

Як недорого засклити балкон -
кращі ціни і кращі варіанти

балкон під ключ Київ

Навіть саме звичайне скління здатне переробити балкон в житлове приміщення. Після установки вікон там можна зробити оздоблення стін та стелі, продумати інтер'єр, створити зручну та комфортну обстановку. Щоб недорого засклити балкон, слід грамотно вибрати спосіб і комплектацію. Для мінімізації витрат зазвичай застосовують базові трикамерні пластикові системи Rehau. З метою полегшення і здешевлення конструкції їх заповнюють однокамерними склопакетами. Якщо балкон мається бути продовженням кімнати, тоді краще зупинити свій вибір на більш теплих п'яти-шести камерних системах з енергозберігаючими склопакетами. Що стосується технології облаштування, то тут можливі різні варіанти.

6 способів засклити балкон недорого

При виборі способу ремонту, спирайтеся на три складові: бюджет, мета скління і дизайн. В любому випадку можна недорого засклити балкон практично під будь-які потреби.

1. Для захисту від опадів і пилу робиться стандартна установка вікон по периметру парапету. Після такого економ-облаштування площу можна використовувати цілий рік. Зазвичай це трикамерна система Rehau Euro-design 60 в комбінації зі стандартним однокамерним склопакетом.

2. Для утеплення квартири будуть потрібні ПВХ вікна поліпшеної будови. Щоб недорого засклити балкон в цьому класі, можна використовувати трикамерний профіль Rehau Euro-design 60 і двокамерні склопакети товщиною від 32 мм. Якщо балкон планується використовуватися як продовження кімнати, то бажано обрати п'яти камерний профіль Rehau Euro-design 70 і двокамерний енергозберігаючий склопакет товщиною 40 мм.

3. Балкон під комору — оптимальний варіант, який не потребує надвитрат. Для реалізації ідеї з бічних сторін монтують сендвіч-панелі, які створять закриті «ніші» під полиці, шафи.

4. Балкон або лоджія з розширенням. Можна замовити винос, найдешевший спосіб — косинкою, або довгий винос від підлоги. Тоді ви отримаєте додатковий робочий простір по підвіконню, а сам балкон чи лоджія візуально будуть більшими. Ця зона може стати стільницею або місцем для вирощування розсади, квітів. Винос балкону (або винос лоджії) по підвіконню, зараз має широкий запит при оздобленні балкону, оскільки на роботу ціна низька, а користі багато.

5. Під терасу. Йдеться про французький балкон, це коли скління балкону починається з підлоги до самої стелі. Щоб воно обійшлося недорого, радимо вибрати базові віконні блоки. Для підвищення функціональності площі можна долучити пластикові панелі внизу рам.

6. Енергоощадження. Теплий балкон. Використання нових технологій зробить ваш балкон набагато тепліше і тихіше, навіть при початковій комплектації. В ідеалі заповнити склопакети аргоном і замовити низько емісійне покриття скла. Що стосується оздоблення балкону, то у цьому випадку треба звернути особливу увагу на утеплення зовнішніх стін балкону.

Недороге скління вікнами Rehau - акційні ціни, постійні знижки!

Розрахунок вартості кожного замовлення здійснюється за габаритами, матеріалами, обсягом робіт. Для максимальної доступності балконного облаштування ми пропонуємо знижені ціни на віконні блоки та послуги. Здешевити замовлення допоможуть знижки та наявні акційні пропозиції. На всі види робіт надаємо гарантію. Тому, вирішивши недорого засклити балкон вікнами Rehau, Ви отримаєте оптимальний результат за якістю і бюджету.

Контакти

Пошта:     office@teplowin.com.ua                     
Телефон: +38 096 730 2020
                 +38 066 730 2020
                 +38 073 730 2020

Адреса:

вул. Райдужна, 6                    
02218, м. Київ

Підписка на акції компанії

© Copyright 2018-2019 TeploWin - Всі права захищені.